Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní organizace Mladá Boleslav

27. 8. 2013

     Okresní organizace
     Českého svazu žen
     Mladá Boleslav


Okres Mladá Boleslav patří do Středočeského kraje, má zhruba
125 000 obyvatel.
Sídlem okresu je statutární město Mladá  Boleslav, ležící na levém břehu středního toku  řeky Jizery, zhruba 50 km severovýchodně od Prahy. Ve městě žije zhruba 44 tisíc obyvatel. Největším podnikem je automobilka Škoda Auto, součást Volkswagen Group, kde pracuje cca 27 000  zaměstnanců.
Okresní organizace Českého svazu žen Mladá Boleslav sdružuje  základní organizace ČSŽ působící v tomto okrese. Orgánem okresní organizace ČSŽ, koordinujícím činnost ZO v okrese je Okresní rada žen – ORŽ.
Počet základních organizací v okrese Mladá Boleslav k 1. 5. 2013  je 12, počet členek  je 349.
Okresní rada žen připravuje během roku různorodé akce pro členky z jednotlivých základních organizací. Nabídkou vzdělávacích programů chceme podpořit rozvoj osobnosti žen, uspokojit jejich kulturně společenské zájmy. Důležité je také vzájemné setkávání členek z jednotlivých základních organizací okresu. Pořádáme během roku několik společných výletů za historií, krásnou přírodou a zábavou. Pravidelně se všechny naše ZO zapojují do charitativní sbírky Český den proti rakovině. Pořádáme Víkendové semináře s tématikou zdraví, zdravého životního stylu. Zaměřujeme se na zajímavé ženy z našeho regionu v průběhu staletí.  
Základní organizace Českého svazu žen v našem okrese jsou v těchto místech – Benátky nad Jizerou, Kosmonosy, Kosořice, Krnsko, Lítkovice, Mladá Boleslav 1, Mladá Boleslav 2, Mnichovo Hradiště, Předměřice, Skorkov, Struhy, Zdětín.
Statutárním orgánem Okresní rady žen je předsedkyně Milada Remešová a místopředsedkyně Božena Krišťanová.


Milada Remešová - telefon 608 519 028, 326 724 558,  e-mail:  m.remesova@volny.cz

Božena Krišťanová - telefon 326 210 041, mobil 603 116 939,

e-mail: bozena.kristanova@seznam.czZO ČSŽ  Benátky nad Jizerou

ZO ČSŽ Kosmonosy

ZO ČSŽ Kosořice

ZO ČSŽ Krnsko

ZO ČSŽ Lítkovice

ZO ČSŽ Mladá Boleslav 1

ZO ČSŽ Mladá Boleslav 2

ZO ČSŽ Mnichovo Hradiště


ZO ČSŽ Předměřice

ZO ČSŽ  Skorkov

ZO ČSŽ Struhy

ZO ČSŽ  Zdětín