Jdi na obsah Jdi na menu
 


MDŽ

31. 3. 2016

 

           ZO ČSŽ ve Svinařově uspořádala u příležitosti MDŽ malé posezení  s překvapením v neděli 13.3.2016 od 14,00hod v restauraci U Pilařů ve Svinařově. K naší nemalé radosti se sešlo na 60 žen. Občerstvení jsme zajistily z vlastních zdrojů a nebylo ho opravdu málo. Sladkých i slaných dobrot byly plné stoly.

Po úvodním přivítání jsme si všechny připily připravenou skleničkou bílého nebo červeného vína, pustily písničku Tři oříšky pro Popelku....... a pak už přišlo to  slibované PŘEKVAPENÍ......představila jsem, do té doby schovaného pohádkového prince, pana Pavla Trávníčka s manželkou Monikou.

Překvapení se opravdu povedlo, velký potlesk nebral konce. Pavel Trávníček vyprávěl zážitky z filmování, především pochopitelně z Popelky. Pak nastalo fotografování, rozdávání autogramů a odpoledne se neslo ve velmi přátelské náladě. Jeden u návštěvníků, harmonikář Ondra Číž, nám ještě spontálně umocnil atmosféru překrásnými písničkami. Manželé Trávníčkovi s námi strávili celé odpoledne a ani se jim od nás nechtělo domů.

           Svinařovské ženy odcházely plny dojmů a krásných zážitků z příjemně prožitého odpoledne a odnášely si kytičku a malý dárek.

Marie Suchopárková, předsedkyně ZO ČSŽ Svinařov